EMS 003 Balya Makinesi

EMS 003 Balya Makinesi tarlanızda biçer döverin bıraktığı sapı yerden alıp haşbaydan geçirerek parçalayarak saman yapar. Samanı istenilen kilo ve ebatta ipli sistemle bağlayarak paketleyen ve bıraktığı balyayı rahatlıkla istif edilebilen ve taşınabilecek hale getiren günümüz teknolojisiyle üretilmiş bir makinedir. Bu Makine aynı zamanda yonca, ot balyası da yapabilmektedir. Makinemiz yüksek performans, kaliteli üretim,yaygın servis ağı ile kalifiye elemanları ve geniş parça olanaklarıyla çiftçimize kalitenin ve hizme¬tin en iyisini sunmaktadır. Buğday, arpa, yulaf, çavdar, gibi tahıl bitkileriyle, fiğ, korunga ve yonca gibi baklagil bitkilerinin hasadı sonrasında tarlada kalan sapları, saman, ve sap olarak balya haline getirir.

 

Makinenin çalışması için gerekli olan güç, traktör kuyruk milinden şaft yardımıyla alınır. Sessiz ve hızlı çalışır ayrıca pikap kısmında bulunan hidrolik sistemiyle traktör hidrolik sisteminin verdiği yardım sonucu kolayca aşağı ve yukarı hareket ettirerek ayarlanabilir. Böylece kullanıcı traktör üzerinden pikabı tarla yüzeyine göre rahatça hareket ettirerek en azami şekildeki sapları dahil eder. Traktör güç gereksinimini en asgariye indirecek şekil ve kalitede üretilmiştir. EMS 003 Balya Makinesi deneyimli elemanlar ve geniş bir araştırma sonucu, daha farklı ana gövde, şasi ve balya pres kabini daha kalın ve güçlü malzemeden imal edilmiştir. Volant traktör güç gereksinimini en asgariye indirecek şekilde tasarlanmış olup, göbeğinde bulunan rulman ve sigorta kesme durumunda aşınma ve boşanma riskleri ortadan kaldırılmıştır.

 

Garanti sürecinde hızlı müdahale ve çabuk çözüm üretimi sayesinde makinaların arıza sürelerini minimuma indirmeye amaçlayan hizmetimiz Elibol Tarım Makinaları sahiplerinin maksimum memnuniyeti ve kazancını amaçlamıştır.

 

Firmamızın, imal etmiş olduğu bütün ürünler, deney raporlu, sanayi sicil belgeli, imalat belgeli.Ürünlerimiz Tarım Kredi Koopartifi, Pankobirlik ve ziraat Bankası aracılığı ile satılmaktadır.